PREKLAD

Zamýšľate sa nad tým, prečo by ste mali investovať do prekladu, keď všetko za pár milisekúnd urobí všemocný Prekladač Google zadarmo? Na preklad pokuty za rýchlosť z poľskej diaľnice určite postačí, no na oslovenie potenciálneho obchodného partnera, preklad internetovej stránky, marketingových textov či zmlúv už rozhodne nie. Poľský trh je veľký, stojí za to, aby ste zapôsobili. A prečo by ste mali siahnuť práve po mojom preklade?
Pretože ja ponúkam:

PRECÍZNOSŤ

preciznost_crvpng

Nezáleží na tom, či ide o krátky text na internetovú stránku alebo rozsiahlu
a terminologicky náročnú zmluvu. Som perfekcionista a vždy si na výsledku dávam stopercentne záležať.

KVALITA

kvalita_crvpng

Ešte sa nenarodil človek, ktorý by vedel všetko. No vďaka konzultáciám so slovenskými
a poľskými kolegami – prekladateľmi
a jazykovými korektormi – za kvalitu ručím.

FÉROVÁ CENA

cena_crvpng

Preklad je predovšetkým investícia do vlastného imidžu, ktorá sa Vám vráti niekoľkonásobne. Ponúkam cenu, ktorá je férová, a ktorá zohľadňuje všetky aspekty prekladateľskej práce.


ÚRADNÝ PREKLAD

uradnyprekladatel_crvpng

Úradný preklad je zvyčajne potrebný v prípade dokumentov a listín akými sú napr. zmluvy, rodný list, sobášny list, úmrtný list, maturitné vysvedčenie, vysokoškolský diplom, technický preukaz vozidla, výpis z obchodného registra, výpis z registra trestov a podobne.

uradnyprekladatel_crvpng


TLMOČENIE

Hľadáte tlmočníka, pretože Vaša firma pripravuje stretnutie s obchodným partnerom z Poľska? Alebo organizujete podujatie, konferenciu či školenie, ktorého sa zúčastnia aj poľskí účastníci či hostia? V prípade, že Vám záleží na kvalite a profesionálnom výkone, ma neváhajte kontaktovať.
V závislosti od typu podujatia existuje niekoľko možností tlmočenia:

SIMULTÁNNE TLMOČENIE

simulta_crvpng

Simultánne alebo kabínové tlmočenie sa využíva najmä pri väčších podujatiach v režime viacerých jazykov. Tlmočník pomocou techniky tlmočí súčasne s rečníkom.

KONZEKUTÍVNE TLMOČENIE

konza_crvpng

Ideálne na obchodné rokovania, prezentáciu produktov či otvorenie výstavy alebo spoločenského podujatia. Tlmočník sa
s rečníkom strieda a tlmočí po úsekoch.

TLMOČENIE CEZ TELEFÓN

teletlmocenie_crvpng

Potrebujete zavolať do poľskej firmy, inštitúcie alebo obchodnému partnerovi? Riešením je telekonferenčný hovor, skype alebo iný komunikačný prostriedok.


logo_slowo_web_200png